Лего
Лего

Лего

Декораторы за один день могут создать на площадке старинный замок или космическую станцию — не отличить от настоящих! Для оформления зон они используют мягкие и экологичные материалы и капельку своей безграничной фантазии.

Лего

Лего

Капосному Лорду Бізнесу знову не йметься, після своєї поразки, він помстився, і зруйнував багато будинків у Лего Сіті. Наші герої прийшли на свято відшукати юних помічників , які допоможуть Еммету Блоковському відбудувати славне місто Лего. Але не так все просто, лиходій залишив по собі багато пасток, загадок та завдань. Подолавши всі труднощі і проявивши спритність та кмітливість хлопцям вдасться відновити колишню красу та величність міста.

Лего
Лего

Тематичний реквізит для конкурсів та ігор

Лего

Робота двох і більше професійних аніматорів

Лего

Звукове обладнання

Лего

Генератор мильних бульбашок

Лего

Подаруночки кожому гостю

Лего

Легкий аквагрим

Лего

Наповнення програми

Кожна анімаційна програма має попередньо продуманий сценарій, але наші досвідчені професійні артисти, можуть дещо від нього відходити для досягнення максимальної зацікавленності у дітей. Наша команда має безліч ідей, як зробити свято цікавим, незалежно від кількості та вікової різниці у гостей.

  • Персонажі: лего-будівельники
  • Будівництво найбільшої вежі
  • Відновлення зруйнованого  мосту
  • Проходження смуги перешкод
Лего
  • Вирішення завдань Лорда Бізнеса
  • Запальні Лего-танці
  • Вингесення лего-торту
  • Фото з чоловічками-будівельниками
Лего

Вартість

У вартість входить анімаційна програма з улюбленими персонажами, музичний супровід, тематичний реквізит, трансфер до місця проведення оговорюється індивідуально

2 аніматори

2 години – 3 600 грн
3 години – 5 400 грн
4 години – 7 200 грн

Лего

3 аніматори

2 години – 5 400 грн
3 години – 8 100 грн
4 години – 10 800 грн

Лего

Замовте додаткові послуги

Допоможемо наповнити Ваше свято найактуальнішими та потрібними послугами, чим позбавимо Вас зайвих турбот, Вам залишиться лише насолоджуватись емоціями та посмішками діток та гостей.

Лего

Оставьте заявку

Заполните форму и мы свяжемся с вами в ближайшее время.

    Лего